सागमा कीर्तिमानी रजत जित्ने सल्यानकी पुस्पालाई २ लाख पुरस्कार

   
त्रिवेणी अनलाइन
१७ पुष २०७६, बिहीबार १०:२६ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

दक्षिण एसियालि खेलकुद प्रतियोगिता सागको १३औं संस्करणमा महिला म्याराथुनमा रजत पदक  विजेता खेलाडी सल्यान की पुष्पा भण्डारीलाई कर्णाली प्रदेश सरकारले नगद पुरस्कार प्रदान गरेको छ । स्वर्ण पदक विजेतालाई ३ लाख, रजत पदक विजेतालाई २ लाख र कास्य पदक विजेतालाई १ लाख वितरण गर्ने निर्णय बमोजिम सम्मान गरिएको आर्थिक मामिला मन्त्री ज्वालाले जानकारी दिनुभयो ।

‘साग खेलकुद प्रतियोगितामा दुई राष्ट्रिय कीर्तिमानसहित रजत पदक प्राप्त गर्न सफल म्याराथन धाविका सल्यानी चेली पुष्पा भण्डारीलाई २ लाख पुरस्कार सहित सम्मान गरिएको हो । पुरस्कार नेपाल भ्रमण वर्षको उद्घाटन समारोहका अवसरमा बुधवार उपलब्ध गराइएको हो ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu