सल्यानमा कोरोनाबाट थप ५ जनाको मृत्यु : मृतकको संख्या ३२ पुग्यो

   
त्रिवेणी अनलाइन
६ जेष्ठ २०७८, बिहीबार २०:२७ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यानमा ५ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । सल्यान जिल्ला अस्पताल र जिल्लाका बिभिन्न होमआइसोलेशनमा गरेर ५ जनामो मृत्यु भएको छ । जसमा बुधबार राति दुई जनाको, एक जनाको थप उपचारका लागि सुर्खेत लैजाँदै गर्दा बाटो र दुइ जनाको होम आइसोलेशनमा मृत्यु भएको स्वास्थ्य सेवा कार्यालय सल्यानले जनाएको छ ।

मृत्यु हुनेमा बागचौर नगरपालिका वडा नम्बर २ का ६० वर्षीय पुरुष र शारदा नगरपालिकाका वडा नम्बर ४ का ६२ वर्षीय पुरुष रहेको स्वास्थ्य सेवा कार्यालय सल्यानले जनाएको छ । यस्तै, बिहीबार बिहान थप उपचारका लागि सुर्खेत लैजाँदै गर्दा बागचौर नगरपालिका वडा नम्बर १ का ५० वर्षीय पुरुषको पनि मृत्यु भएको कार्यालयले जनाएको छ ।

त्यसैगरी होम आइसोलेशनमा बसेका कपुरकोट गाउँपालिका वडा नम्बर ३ का ६८ वर्षीय र ७० वर्षीय पुरुषको पनि कोरोनाबाट मृत्यु भएको स्वास्थ्य सेवा कार्यालय सल्यानका सुचना अधिकारी थलराज डिसीले जानकारी दिनुभयो । यो सँगै सल्यानमा कोरोना संक्रमणबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ३२ पुगेको छ ।
सल्यानमा सक्रिय कोरोना संक्रमितको संख्या ५ सय ३२ रहेको स्वास्थ्य सेवा कार्यालय सल्यानले जनाएको छ । जसमा २९ जनाको जिल्ला अस्पताल सल्यानमा र २९ जनाको संस्थागत आइसोलेशनमा उपचार भैरहेको स्वास्थ्य सेवा कार्यालयले जनाएको छ ।

यस्तै विहीवार जिल्लामा थप ८१ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ । जिल्लाभर २ सय ८१ जनाको एन्टिजेन परिक्षण गर्दा ८१ जनामा कोरोना पुष्टि भएको कार्यालयले जनाएको छ । यस्तै जिल्लामा पिसिआर परिक्षणका लागि ३० जनाको स्वाव संकलन गरिएको छ । यस्तै जिल्लाभर ९ जना कोरोना संक्रमित निको भएर डिस्चार्ज भएका छन् ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu