लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको १६ दिने अभियान अन्तरगत वत्तृmत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न आज लुहाममा सम्पन्न

   
त्रिवेणी अनलाइन
२४ मंसिर २०८०, आईतवार १६:३४ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

लैङ्गिक हिंसा विरुद्धको १६ दिने अभियान अन्तरगत वत्तृत्वकला प्रतियोगिता आज लुहाममा सम्पन्न भएको छ । त्रिवेणी गाउँपालिका अध्यक्ष खिम बहादुर रावतको अध्यक्षतामा सम्पन्न उक्त कार्यक्रममा गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष सिता खड्का पुन, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत खुम बहादुर केसी, वडा नं. ५ का वडा अध्यक्ष बिमल रावत, कार्यापालिका सदस्यहरु, वडा सदस्यहरु, गाउँपालिकाका कर्मचारीहरु, पत्रकार, स्थानीय बुद्दिजिवीहरु, शिक्षक, विद्यार्थी लगायत विभिन्न महानुभवहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।
कार्यक्रम संचालन गाउँपालिकाका महिला, बालबालिका शाखा प्रमुख बसन्ता ओलीले गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा प्रथम स्थान हासिल गर्ने मा.वि सिम्क को छात्रा सिन्दु डाँगी, द्धितिय स्थानमा त्रिवेणी मा.वि. सरिकोटको छात्रा अनिता रेउले, तृतिय स्थानमा ने.रा.मा.वि. रेखको छात्रा पुस्पा विष्ट र सान्वत्ना स्थानमा सल्यान पब्लिक स्कुलको छात्रा लक्ष्मी घर्ति मगर लाई प्रमाण पत्र र नगद सहितले पुरस्कृत गरिएको हो

 

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu