सल्यानमा जिप दुर्घटना २ जनाको मृत्यु १७ जना घाइते

   
त्रिवेणी अनलाइन
१२ आश्विन २०८०, शुक्रबार २०:२४ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यानमा जिप दुर्घटना हुँदा २ जनाको मृत्यु भएको छ भने १७ जना घाइते भएका छन । जिल्लाको छत्रेश्वरी गाउँपालिका ५ तिर्थपोले स्थित भित्रि कच्ची सडकमा लेखपोखराबाट शारदा नगरपालिका १२ कागखोला आउँदै गरेको लु १ ज १८६१ नम्बरको जिप दुर्घटना भएको हो । मृत्यु हुनेमा शारदा नगरपालिका वडा नं. १२ तिमिले निवासी अन्दाजी ७६ वर्षीय धुर्बी बोहरा र शारदा नपा बरला बस्ने ४५ वर्षीय मुना सेजवाल रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यलय सल्यानका सुचना अधिकारी गोपाल श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । अन्य १७ जना घाईतेहरुको विभिन्न अस्पतालहरुमा उपचार भैरहेको छ ।
जिप सडकबाट करिब ६० मिटर तल खसेको छ ।

 

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu