सल्यानको कपुरकोटमा वातावरणीय स्वास्थ्य सरसफाई सम्बन्धी १ दिने तालिम सम्पन्न

   
त्रिवेणी अनलाइन
१७ असार २०७९, शुक्रबार १९:४६ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

खानेपानी सिचाई उर्जा विकास कार्यालय सल्यानको आयोजनामा कपुरकोट गाउँपालिकामा वातावरणीय स्वास्थ्य सरसफाई सम्बन्धी १ दिने तालिम सम्पन्न भएको छ । खानेपानी सिचाई उर्जा विकास कार्यालय सल्यानकी सम्झना केसीको अध्यक्षतामा सुरु भएको कार्यक्रममा कपुरकोट गाउँपालिकाका अध्यक्ष दुर्गा पुन प्रमुख अतिथि रहनु भएको थियो । गाउँपालिका उपाध्यक्ष प्रकाश भण्डारी, स्वास्थ्य शाखा प्रमुख अरुण दाहाल लगायत को सहभागीता रहेको थियो । उक्त कार्यक्रममा ३७ जना महिला स्वास्थ्य स्वेविकालाई झोला, ज्याकेट, कपि र यातायात खर्च १ हजार सहित सम्मान गरिएको थियो ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu