त्रिवेणी गाउँपालिकाको दशौं गाउँसभा तथा हिउदे अधिवेशन समापन

   
त्रिवेणी अनलाइन
२८ पुष २०७८, बुधबार १७:२८ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

त्रिवेणी गाउँपालिकाको दशौं गाउँसभा तथा हिउदे अधिवेशन समापन भएको छ । गाउँपालिका अध्यक्ष मान बहादुर डांगीको अध्यक्षतामा सुरु भएको सभामा योजनाहरुको रकमान्तर गरिएको थियो । कार्यक्रममा गाउँपालिकामा कर्मचारीलाई सम्मान गरिएको थियो । पुर्व कार्यकारी प्रमुख निम बहादुर केसी, पुर्व प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत रेमन्त बहादुर डांगी, लेखापाल जय कुमार चन्द, पुर्व शिक्षा शाखा प्रमुख दामोदर शर्मा लाई सम्मान गरिएको थियो यस्तै गाउँपालिकाको विकास निर्माण तथा स्वास्थ्य सेवा प्रवाहमा योगदान पुर्याएको भन्दै गाउँपालिकाले स्वास्थ्यकर्मी तथा कर्मचारीहरुलाई सम्मान गरेको थियो ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu