सल्यानमा बस दुर्घटना हुदा ९ जनाको मृत्यु , दर्जन बढी घाइते

   
त्रिवेणी अनलाइन
२१ कार्तिक २०७८, आईतवार १४:५८ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यानमा बस दुर्घटना भएको छ । दुर्घटनामा ९ जनाको मृत्यु भएको छ। सल्यानको दुलधारा पोखरा देखी दाङको तुलसीपुरतर्फ जाँदै गरेको ना २ ख २५५२ नम्बरको बस आइतबार बिहान करीब ११ बजे  कपुरकोट गाउँपालिकाको खारखोला नजिकै दुर्घटना भएको हो। सल्यानका प्रहरी प्रमुख डिएसपी गोविन्द थापाका अनुसार  आइतबार बिहान भएको दुर्घटना परी९ जनाको ज्यान गएको बताएका छ्न। उनका अनुसार बस सडकबाट २ सय मिटर तल खसेको छ।
दुर्घटनामा  ९ जनाको मृत्यु भएको डिएसपी थापाले जनाएका छन् । घटनास्थलमा ६ जनाको मृत्यु भएको र उपचारका लागि श्रीनगर ल्याएका थप ३  सहित ९ जनाको मृत्यु भएको डिएसपी थापाले बताएका छन्।

दुर्घटनामा परेर दर्जन बढी घाइते भएका छन । गाडिमा करीब ४० जना यात्रु रहेको बताइएको छ। घाइते र मृतकको नाम खुल्न सकेको छैन।  घाइते हरुलाई उपचारकालागी नेपालगन्ज र श्रीनगर लगिएको प्रहरिले जनाएको छ। प्रहरिले अहिले मृतक र घाइतेको बिवरण संकलन गरीरहेको छ। गाडी दुर्घटनाको कारण खुल्न सकेको छैन। घटनाबारे थप बिवरण आउन बाकी रहेको छ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu