त्रिवेणी गाउँपालिकाद्धारा सुनौलो हजार दिनका ६ सय आमालाई कुखुरा वितरण

   
त्रिवेणी अनलाइन
३१ जेष्ठ २०७८, सोमबार १९:३० मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यान ३१, जेठ ।
सल्यानको त्रिबेणी गाउँपालिकाले सुनौला हजार दिन भित्रका ६ सय आमाहरुलाई निशुल्क रुपमा कुखुराको चल्ला वितरण गरिएको छ । बहुक्षेत्रीय पोषण कार्यक्रम अन्तर्गत पोषणमा सुधार ल्याउने उद्धेश्यले गाउँपालिकाको ६ वटै वडाका आमाहरुलाई कुखुराको चल्ला वितरण गरिएको हो । गाउँपालिकाका सबै वडाहरुमा पुगेर प्रत्येक वडामा १०० जना सुनौला हजार दिन भित्रका आमाहरुलाई कुखुरा वितरण गरिएको हो ।

जसमा न्यु हेम्पासायर र ब्ल्याक अस्टालोप जातका कुखुराको चल्ला बितरण गरिएको गाउँपालिकाको पशु शाखा प्रमुख बसन्त रावतले जानकारी दिनुभयो । उहाँले प्रत्येक सुनौला हजार दिन भित्रका आमाहरूलाई ५ वटाका दरले ३ हजार कुखुराका चल्ला वितरण गरिएको जानकारी दिनुभयो । बाँकेको खजुराबाट खरिद गरेर अण्डा दिने कुखुराका चल्ला तिरण गरिएको र यसले आमा र बच्चाको स्वास्थ्यमा सकारात्मक प्रभाव पार्ने अपेक्षा गरिएको उहाँको भनाई छ ।

कुखुराको चल्ला वितरण कार्यक्रममा गाउँपालिकाका अध्यक्ष मान बहादुर डाँगी, उपाध्यक्ष करुणा खड्का, गाउँपालिकाका सबै वडाका वडाअध्यक्षहरु लगाएतको सहभागिता रहेको थियो ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu