घर आगलागी हुदा सल्यानमा एकको ज्यान गयो

   
त्रिवेणी अनलाइन
८ बैशाख २०७८, बुधबार २०:४९ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यानमा एक घरमा आगलागी हुँदा एक जनाको ज्यान गएको छ । जिल्लाको शारदा नगरपालिका वडा नं।१० मदाना निवासी ३० वर्षीय राम बहादुर सुनारको ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानले जानकारी दिएको छ । सुती रहेको अवस्थामा घर आगलागी हुँदा जलेर ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानका सूचना अधिकारी अर्जुन पौडेलले जानकारी दिए ।

मंगलबार राती करिब १० बजेको समयमा उज्यालोको रुपमा प्रयोग हुने सल्लाको दियालोबाट आगलागी हुँदा उनको ज्यान गएको अनुमान गरिएको सूचना अधिकारी पौडेलले बताए । उनी घरमा एक्लै बसेकाले अन्य मानविय क्षति भने नभएको पौडेलको भनाई छ । घटनाको बारेमा थप अनुसन्धान भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानले जानकारी दिएको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu