त्रिबेणी गाउँपालिकाको आयोजनामा नि:शुल्क पशु स्वास्थ्य शिविर टोट्केमा सम्पन्न

   
त्रिवेणी अनलाइन
१९ चैत्र २०७७, बिहीबार १७:३३ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

त्रिबेणी गाउँपालिका पशु सेवा शाखाको आयोजनामा १ दिने नि शुल्क पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । वडा नं ३ को मा.वि. टोट्केमा संचालन शिविरमा १ सय ८ कृषकहरुका १ हजार २ सय २ बाख्रा, १ हजार १ सय २७ कुखुरा, १सय ३७ वटा गाई भैसीलाई नशिुल्क औषध वितरण गरएिको थियो । शिविरमा १ बिरालो २२ वटा कुकुरमा रेविज खोप र २ वटा बोका सुमार्ने काम सम्पन्न भएको थियो। माध्यामकि बधिालय टोट्के ले शिविरको व्यवस्थापन गरेको शविरिको उद्घाटन ३ नम्बर वडा अध्यक्ष हुकुम प्रसाद महताराले गर्नु भएको थियो । आफ्नै गाउँमा पशु शाखाले यसरी सेवा ददिा स्थानीयहरु खुसी भएका छन । अझै पनी यस्तै कृषकहरुको हकहतिका लागी काम गर्नुपर्नेमा जोड दिएका छन ।May be an image of 4 people, including Hukum Prd Mahatara and people standing

प्रावधिबिाट टाढा रहेका कृषकहरुलाई स्वस्थ्य पशुपालन गरी स्वच्छ पशुजन्य पदार्थ दुध, फुल र मासु उत्पादनमा प्रावधिकि परामर्श दईि जन चेतना जगाउने र पशु सेवा शाखाको सेवालाई वस्तिार गर्ने उद्देश्यका साथ शविरि सञ्चालन गरएिको शाखा प्रमुख रावतले बताए । शविरिमा कसिानहरुलाई पशुपंक्षीहरुमा लाग्ने रोग सम्बन्धी प्रवद्धधानात्मक ज्ञान दिने काम पनी भएको उनको भनाई छ ।

May be an image of child, walking, standing, animal, footwear and outdoors

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu