जेठको तेस्रो साता एसईईको परीक्षा गर्ने तयारी

   
त्रिवेणी अनलाइन
१२ फाल्गुन २०७७, बुधबार १०:५० मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

काठमाडौँ – राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डले आगामी जेठको तेस्रो सातामा एसईई परीक्षाको तयारी गरेको छ । परीक्षा बोर्डले एक साताको फरक राखेर कक्षा १० को माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसईई) र कक्षा १२ को अन्तिम वार्षिक परीक्षा लिने गरी राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डले आन्तरिक तयारी गरेको हो ।

बोर्डले २०७८ सालको जेठ तेस्रो साता एसईई र अन्तिम साता कक्षा १२ को अन्तिम परीक्षा लिने गरी तयारी थालेको छ । बोर्डका उपाध्यक्ष प्राडा चन्द्रमणि पौडेलले परीक्षाको लागि आन्तरिक तयारी भइरहेको उल्लेख गर्दै चैतभित्र औपचारिक परीक्षाको कार्यतालिकाबारे औपचारिक निर्णय गर्ने बताउनु भयो । उहाँका अनुसार अहिले दुवै तहको परीक्षाको लागि बोर्डले विभिन्न चरणको काम गरिरहेको छ । बोर्डको यो तयारी कार्यान्वयन हुन सके विद्यार्थीको शैक्षिक सत्रमा दुई–तीन महिनाको हाराहारीमा मात्र क्षति हुने छ ।
विगतका वर्षमा चैतमा एसईई र वैशाखमा कक्षा १२ को परीक्षा सञ्चालन गर्ने गरिएको थियो। एसईईको लागि देशभरका विद्यार्थीले रजिस्ट्रेसन फाराम भर्ने म्याद फागुन ६ गते सकिएको छ। हाल जिल्ला–जिल्लामा विद्यार्थीको अभिलेखीकरण गर्ने कार्य भइरहेको बोर्डले जनाएको छ । 

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu