ठकुरी सहयोग संजाल सल्यानद्धारा बिरामीहरुलाई फलफूल बितरण

   
त्रिवेणी अनलाइन
२७ पुष २०७७, सोमबार १०:४८ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

जिल्लामा विभिन्न सामाजिक काम गर्दै आइरहेको ठकुरी सहयोग संजाल सल्यानले २९९ पृथ्वी जयन्ती तथा एकता दिबशका अबसरमा जिल्ला अस्पताल सल्यानका बिरामीहरु लाई एक कार्यक्रमका बिच फलफुल बितरण गरेको छ । कार्यक्रममा बिरामीहरुको स्वास्थ्य लाभको कामना सहित फलफुल बितरण गरिएको थियो ।

No description available.


कार्यक्रममा सल्यानका जिल्ला अध्यक्ष अभिषेक हमाल, ठकुरी सहयोग संजालका केन्द्रिय सदस्य प्रकाश बाबू चन्द, दाङ्ग जिल्ला सचिब पुष्प चन्द, ठकुरी सहयोग संजाल सल्यानका सल्लाहकार सन्तोष शाह, सचेत शाह, सबिन हमाल लगायतको सहभागीता रहेको थियो । पृथ्वी जयन्ती तथा एकता दिबशको अबसरमा ठकुरी सहयोग संजालले देशभरीका सम्पुर्ण शाखा तथा बिदेशका शाखामा पनि एकै साथ कार्यक्रम गरिने जानकारी केन्द्रिय सदस्य चन्दले बताएका छन ।
साथै केन्द्रिय सदस्य प्रकाश बाबू चन्द र दाङ्ग जिल्ला सचिब पुष्प चन्दलाई स्वागत तथा सम्मान गरिएको थियो ।

No description available.
तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu