राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सल्यानले खलंगामा निकालेको ¥याली भिडियो सहित

   
त्रिवेणी अनलाइन
१२ पुष २०७७, आईतवार १९:१२ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यान १२, पुस ।
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी सल्यानले जिल्लाको सदरमुकाम खलंगामा ¥याली निकालेको छ । राज संस्था र हिन्दु राष्ट्र पुर्नस्थापनाको लागी आज जिल्लाको सदरमुकाम खलंगामा ¥याली निकालेको हो । गणतन्त्र, धर्मनिरपेक्षता, संघियता सबै खारेज गर्दै हिन्दु राष्ट्र पुर्नस्थापनाको माग गर्दै निकालिएको ¥यालीले वजार परिक्रमा गरिएको थियो । ¥यालि पछी आयोजित कोणसभालाई सम्बोधन गर्ने बक्ताहरुले हिन्दु राष्ट्र कायम गर्न जोडदारसँग माग गरेका छन् । उनीहरुले अहिले देशले गणतन्त्र, धर्मनिरपेक्षता केही पनि थेग्न नसकेको बताउदैँ यी सबै खारेज गरेर राजसस्था र हिन्दु राष्ट्र कायम गर्नुपर्ने बताएका थिए ।

कार्यक्रममा पार्टीका पुर्व सहमहामन्त्री तथा केन्द्रिय कार्यसम्पदान समिती सदस्य राजेन्द्र बिर राय, केन्द्रिय कार्यसम्पदान समिती सदस्य अनुवम सिंह श्रेष्ठ, प्रदेश कार्यसमिती सदस्यहरु धन बहादुर वली, बालाराम शर्मा, तिला बुढाथोकी, जिल्ला उपाध्यक्ष प्रदिप थापा, जिल्ला कमिटी सदस्य नरेन्द्र महर्जन, जिल्ला सदस्य तथा सल्लाहकार समिती सदस्य बिरेद्र रावत, क्षेत्र नम्बर २ का क्षेत्रिय अध्यक्ष श्यामकृष्ण बोहोरा, शारदा नगरपालिका वडा सदस्य तथा महिला केन्द्रिय सदस्य इन्द्रा भण्डारी, बागचौर नगरकमिटी अध्यक्ष प्रमोद कुमार डाँगी लगाएतकाले बोल्नुभएको थियो ।

जिल्ला अध्यक्ष नेत्रलाल श्रेष्ठको स्वागत मन्तब्यबाट शुरु भएको कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव नारायण कुमार शर्माले गर्नुभएको थियो ।

https://www.facebook.com/tribenionline/videos/1078122319279665

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu