बालिका बलात्कार गरेको आरोपमा युवक पक्राउ

   
त्रिवेणी अनलाइन
११ पुष २०७७, शनिबार ११:५० मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

तुलसीपुर
१०-पुस / दाङमा १७ वर्षिया बालिका बलात्कार गरेको आरोपमा एक युवालाई पक्राउ गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार बबई गाउँपालिका वडा नं। ५ बगरपुर निबासी २८ वर्षिय सुनिल कुमाललाई पक्राउ गरिएको हो । ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रहरी नायव उपरीक्षक शिव बहादुुर सिंहका अनुसार बिहीबार राती ९ बजेको समयमा १७ वर्षिया युवतीलाई जबरजस्ती बलात्कार गरेको आरोप लागेको छ । युवती गम्भीर विरामी परेकी छन् । बलात्कृत युवतीको अत्यधिक रक्तश्राव भएकाले उनको अवस्था गम्भिर भएको बताइएको छ । उनको राप्ती प्रादेशिक अस्पताल तुलसीपुरमा सामान्य उपचार पछि थप उपचारका लागि कोहलपुर रेफर गरिएको प्रहरीले बताएको छ । थप अनुसन्धानका लागि घटना स्थलमा प्रहरी परिचालन गरिएको र मेडिकल रिपोर्ट पनि आउन बाँकी रहेको प्रहरीले बताएको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu