सल्यानमा मास्क नलगाई हिड्ने एक हजार बढी कारवाही

   
त्रिवेणी अनलाइन
१४ श्रावण २०७७, बुधबार १२:१९ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यानमा मास्क नलगाई बाहिर हिड्ने एक हजार बढी नागरिक सल्यान प्रहरीले कारवाही गरेको छ । असार २७ गतेदेखि साउन १३ गतेसम्म एक हजार ३९ जना कारवाहीमा परेका छन् । जसबाट एक लाख तीन हजार नौ सय रुपैया राजस्व संकलन भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानका अनुसार मंगलबार मात्रै १८० जना कारवाहीमा परेका छन् । श्रीनगर बजारमा ३०, कपुरकोट बजारमा १७, खलंगा बजारमा १५, सिमखोली बजार ५०, थारमारे बजार ४, बनगार बजार १४ र देवस्थल बजारमा ५० जना कारवाहीमा परेका छन् ।

मास्क बिना हिँडडुल गर्नेमाथि संक्रामक रोग नियन्त्रण ऐन अनुसार कारबाही गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानका प्रहरी प्रमुख ढकेन्द्र खतिवडाले बताए । कोरोना भाइरसको जोखिम बढ्दै गएको अबस्थामा आबश्यक साबधानी अपनाउदैँ यसको रोकथाम र नियन्त्रणमा सहयोग पु¥याउन अनिवार्य रुपमा मास्क लगाउनुपर्ने ब्यबस्था गरिएपनि मास्क नलगाएर हिड्नेलाई कारबाही गर्न थालिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानले जनाएको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu