सल्यान बागचौरको धामिढुङगामा सकेट बम फेला, सेनाद्धारा निष्कृय

   
त्रिवेणी अनलाइन
२२ बैशाख २०७७, सोमबार २२:४५ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

बैशाख २२, सल्यान । सल्यानको बागचौर नगरपालिका ९ धामिढुंगामा भेटिएको सकेट बम फेला परेपछि निस्कृय पारिएको छ । स्थानीय १५ वर्षीय बालकले घर नजिकै बाख्रालाई घाँस काट्ने क्रममा ओडारमा उक्त सकेट बम देखेपछि अभिभावकले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए ।
सोमबार बिहान प्रहरी पुगेर सो स्थानलाई सिल गरेको थियो । दिउँसो नेपाली सेनाको टोली पुगेर उक्त सकेट बमलाई डिस्पोज गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय बागचौरका प्रहरी प्रमुख इनिस्पेक्टर लिलाभक्त बादेले बताए ।

बम फेला परेको ठाउँमा इनिस्पेक्टर बादेको कमाण्डमा इलाका प्रहरी थारमारे र अस्थायी प्रहरी चौकी पातिहाल्नको प्रहरी टोली खटिएको थियो । बम पुरानो र केही खिया लागेको जस्तो देखिएकोले जनयुद्धकालमा ओडारमा फालिएको हुन सक्ने प्रहरीको अनुमान छ ।

पछिल्लो समय ठाउँमा जनयुद्धकालका बम फेला पर्न थालेपछि नागरिकहरु त्रसित हुन थालेका छन् । केही दिन अघि रोल्पाको त्रिवेणी गाउँपालिका २ मा जंगलमा भेटिएको बम विस्फोट हुँदा ४ बालबालिकाको ज्यान गएको थियो भने सल्यान बागचौर नगरपालिका ४ मा बिस्फोट हुँदा एक बालक घाइते बनेका थिए ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu