बन्गाड कुपिण्डे नगरपालिकामा रु. ५० लाखको बिपद् कोष स्थापना

   
त्रिवेणी अनलाइन
४ बैशाख २०७७, बिहीबार ०७:०२ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

दुर्गा विसी,
सल्यान ४, बैशाख ।
सल्यानको बनगाड कुपिण्डे नगरपालिकाले प्रकोप व्यवस्थापनका लागि रु ५० लाखको कोष स्थापना गरेको छ । बिश्वभर फैलिदैँ गएको कोरोना भाइरसको रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि उक्त कोष स्थापना गरिएको प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत मोहन खड्काले जानकारी दिनु भएको छ ।


नगरपालिकाले ५० लाख रुपैँया कोषमा राखेर र सहयोगी संस्था तथा ब्यक्तिहरुले पनि कोषमा रकम जम्मा गर्न सकिने उहाँले बताउनुभयो । कोरोना रोकथाम तथा लकडाउन अवधिमा राहत वितरण स्वरुप एकद्वार प्रणालीबाट गरिने पनि नगरपालिकाले जनाएको छ ।

नगरप्रमुख गोबिन्द कुमार पुनले एकद्धार प्रणालीवाट राहत वितरण गरिने भएकाले मनोमानी रुपमा नगरक्षेत्र भित्र राहत वितरण नगर्न आग्रह गर्नुभएको छ । नगरपालिकाका १२ वटै वडाबाट विपद् व्यवस्थापन समितीले छनौट गरि पठाएका अतिविपन्न ७ सय ५३ घरपरिवारलाई राहत वितरण गरिने उहाँले बताउनुभयो । उहाँले तत्काल राहत वितरण गरिने पनि जानकारी दिनुभएको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu