नेकपा सल्यानका तीन नेताद्वारा खाद्यान्न सहयोग

   
त्रिवेणी अनलाइन
२३ चैत्र २०७६, आईतवार २०:४४ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

इन्द्र बुढाथोकी
सल्यान, २३ चैत । सल्यानका नेकपामा तीन नेताहरुले सवै स्थानीय तहहरुलाई खाद्यान्न सहयोग उपलव्ध गराएका छन् । प्रदेशसभा सदस्य गुलाबजंग शाह, नेकपाका नेता द्वय मनोज कुमार प्रधान र प्रमोद श्रेष्ठले विपन्नका लागि सहयोग उपलव्ध गराउनुभएको हो ।
उहाँहरुले २ सय बोरा चामल, २ सय पोका नुन, २ सय बोतल खानेतेल उपलव्ध गराउनुभएको हो । आइतबार बनगाड कुपिण्डे नगरपालिकाका नगर प्रमुख गोविन्द कुमार पुनलाई सहयोग उपलव्ध गराउनु भएको छ । नगरपालिकामा २० बोरा चामल, १५ पोका नुन र २० बोतल खानेतेल उपलव्ध गराएको नगर प्रमुख पुनले जानकारी दिनुभयो । यसरी प्राप्त भएको सहयोग वडा विपद् व्यवस्थापन समितिको सिफरिशमा एकद्वार प्रणाली मार्फत विपन्नहरुलाई उपलव्ध गराइने प्रमुख पुनले जानकारी दिनुभयो ।
अन्य स्थानीय तहहरुमा पनि आजै सवै सहयोग उपलव्ध गराउने कार्यक्रम रहेको नेकपाका नेता मनोज सिंहले जानकारी दिनुभयो । देशमा लकडाउन कायम रहेको र अझै यो लम्बिने संकेत देखिएपछि विपन्न र ज्याला मजदुरी गरेर खाने परिवारहरुलाई खाद्यान्न उपलव्ध गराइएको नेता सिंहले जानकारी दिनुभयो । उहाँहरुले उपलव्ध गराउनु भएको सहयोग नेता मनोज सिंहले स्थानीय तहहरुलाई हस्तान्तरण गर्नुहुनेछ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu