सल्यान जेसिसद्धारा १ सय ६२ घरपरिवारलाई राहत वितरण

   
त्रिवेणी अनलाइन
२२ चैत्र २०७६, शनिबार २०:१८ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यान २२, चैत ।
सल्यान जेसिसले विपन्न बर्गका परिवारलाई राहत स्वरुप खाद्यान्न वितरण गरेको छ । शनीवार जिल्लाको शारदा नगरपालिका अन्र्तगत शान्तिनगर, दारिमचौर भगवती खोला, दोमाटी लगाएतका स्थानमा गरेर १ सय ६२ घरधुरीलाई राहत बितरण गरिएको हो ।

Image may contain: one or more people, sky and outdoor

नेपालमा लकडाउन शुरु भएपछि दैनिक काम गरेर खाने बिपन्न बर्गहरुलाई दैनिकी चलाउने समस्या भएकाले खाद्यन्न बितरण गरिएको सल्यान जेसिसका अध्यक्ष घनश्याम अधिकारीले जानकारी दिनुभयो । चामल, दाल, नुन, तेल लगाएतका सामाग्रीहरु बितरण गरिएको उहाँको भनाई छ ।

Image may contain: 1 person, standing, shoes, child and outdoor

सल्यान लगायत छिमेकी जिल्लाका बिभिन्न ठाँउ तथा जाजरकोट, बिरगन्ज लगाएतका स्थानमा घर भएर जिल्लामा बस्दै आएका उनीहरुलाई राहत बितरण गरिएको हो । राहतको लागी १ सय ३१ जनाले आर्थिक सहयोग र ४ जनाले जिन्सी सामान सहयोग गरेका थिए । संकलित २ लाख ५० हजार ७ सय ७८ रुपैँयाबाट खाद्यान्न सामाग्रीहरु खरिद गरेर बितरण गरिएको सल्यान जेसिसका कोषाध्यक्ष दिपक बोहराले जानकारी दिनुभयो ।

Image may contain: 2 people, people standing, child and outdoor
Image may contain: 2 people, people standing and outdoor
तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu