सल्यानमा ‘भ्यालेनटाइन डे’ को रातीमा १७ वर्र्षीया किशोरीको हत्या

   
त्रिवेणी अनलाइन
३ फाल्गुन २०७६, शनिबार ०९:३५ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

फागुन ३, सल्यान ।

‘भ्यालेनटाइन डे’ को रात सल्यानमा एक किशोरीको हत्या भएको अवस्थामा शव फेला परेको छ । शुक्रबार परेको ‘प्रणय दिवसको’ राति त्रिबेणी गाउँपालिका वडा नं. १ तल्लो काभ्राकी अन्दाजी १७ वर्षिया कविता बोहराको हत्या गरिएको अबस्थामा शव फेला परेको हो । घर नजिकैको गाइबस्तु बाँध्ने आगनमा मृत अवस्थामा फेला परेकी थिइन ।
जिला प्रहरी कार्यालय सल्यानका प्रमुख डिएसपी ढकेन्द्र खतिवडाका अनुसार शव घाँटीमा धारिलो हतियार प्रहार गरेर हत्या गरिएको अवस्था फेला परेको छ । घटनास्थलमा आज बिहान ३ बजे प्रहरी पुगेको र अनुसन्धान गरिरहेको डिएसपी खतिवडाले बताएका छन ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu