तुलसीपुर–सल्यान सडक खण्डमा महालक्ष्मी बैंक शाखाले ट्राफिक सचेत बोड राख्यो

   
त्रिवेणी अनलाइन
२० पुष २०७६, आईतवार १०:०६ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

पछिल्लो समय बढ्दो दुर्घटना न्युनिकरण गर्नको लागी दाङको तुलसीपुरमा रहेको महालक्ष्मी विकास बैंक शाखाले दाङ २ स्थानमा ट्राफिक सचेत बोड राखेको छ । दाङ सल्यान सडक खण्ड अन्र्तगत तुलसीपुरको लाहुरे चौर, र गतबर्ष विद्यार्थी बोकेको बस दुर्घटना भएको स्थान नजिक ट्राफिक सेचतना बोड राखिएको शाखाका बैक मेनेजर खगेन्द्र बुढाले बताए ।

Image may contain: one or more people, people standing, sky, mountain, outdoor and nature

ति स्थानमा सबै भन्दा बढि दुर्घटनाको जोखिम भएकाले ट्राफिक सचेतना बोड राखेर दुर्घटना न्युनिकरण गर्नको लागी राखेको उनले बताए । आफुहरु कमाउने मात्र नभई सामाजिक उत्तर दायित्व बहन गर्नको लागी विगत देखी नै काम गर्दै आएको बताऐ । त्यसैगरी ट्राफिक कार्यालय तुलसीपुरका प्रमुख प्रहरी नायब निरिक्षक नन्द कुमार पोख्रेलले दुर्घटना न्युनिकरण गर्न सबै लाग्नु पर्ने बताए । कतिपय दुर्घटनाहरु चालकको लापरबाहीले हुने र कतिपय सडक, भौगोलिक विकटताका कारण पनि हुने भएकाले बढि दुर्घटना हुने स्थानको पहिचान गरी विभिन्न ठाउँहरुमा सचेतना बोडहरु राख्न सकेमा दुर्घटना हुनबाट रोकिन सकिने उनले बताए ।

Image may contain: 1 person, standing, sky, outdoor and nature
तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu