दार्माखोलामा पक्की पुल बन्दै

   
त्रिवेणी अनलाइन
१८ पुष २०७६, शुक्रबार ०९:२८ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यान, १८ पुस

दार्मा गाउँपालिका सल्यानको केन्द्र फारुलाचौर जोड्ने दार्मा खोलामापक्कीपुलको शिलान्यास गरिएको छ । एक कार्यक्रमकाबीचगाउँपालिकाअध्यक्षनिमबहादुर केसीसहितको जनप्रतिनिधिको टोलीले पुलको शिलान्यास गरेको हो ।पुलको शिलान्यास गर्दैगाउँपालिकाअध्यक्षनिमबहादुर केसीले गाउँपालिकामाबाह्रै महिनायातायात सुचारु गर्ने उद्देश्यका साथपुललाई प्राथमिकतामा राखिएको बताउनुभयो ।

वर्षाको समयमा सधैँ बाटो अबरुद्ध हुने समस्याको अन्त्यअर्को वर्ष नआउने उहाँले बताउनुभयो । गाउँपालिकाले सडकलाई प्राथमिकताका साथ अगाडि बढाएको बताउँदै उहाँले २ वर्षभित्रमागाउँपालिकाका बस्तीहरुमा सडक पु¥याउने लक्ष्यका साथ अघि बढेको जानकारी दिनुभयो ।रारेचौर–फारुलाचौर सडकखण्डको दार्माखोलामानिर्माण हुने उक्तपुलप्रदेश सरकारको १ करोड ८७लाख २ हजार ८ सय ८२ रुपैयाँको लागतमानिर्माण हुनलागेको हो ।

लक्ष्मण जे.भी. भरतपुर चितवननिर्माण कम्पनीले २०७७असार २० गतेभित्रकाम सम्पन्नगर्नेगरी काम सुरु गरेको छ । पुलको चौडाइ७.२ मिटर र लम्बाइ २५ मिटर रहेको गाउँपालिकाकाप्राविधिकप्रकाश खड्काले जानकारी दिनुभयो । जसमापुलको दुवैतर्फ पैदलयात्रीकालागि ६०÷६० सेन्टिमिटर छुट्याइएको उहाँले जानकारी दिनुभयो ।  पुलनिर्माणका लागि स्थानीय सडक पुलकार्यक्रम (एलआरबिपी), स्थानीय सडक पुल सहयोग इकाई (एलआरबिएसयू) मानभवनललितपुर नेपालतथा स्वीस सरकार विकास सहयोग एसडिसीको प्राविधिक सहयोग रहेको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu