सिद्धकुमाख गाउपालिका ४ नम्बर वडाकार्यालय भवनको शिलन्यास

   
त्रिवेणी अनलाइन
१० मंसिर २०७६, मंगलवार १९:४६ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यान १०, मंसिर ।
सल्यानको सिद्धकुमाख गाउपालिका ४ नम्बर वडाकार्यालयको भवन निर्माण कार्य शुरु भएको छ । बहुबर्षिय योजना अन्र्तगत वडाकार्यालयको भवन निर्माणको काम शुरु भएको हो । भवन निर्माणका लागी वडा नम्बर ४ खार्बन कै स्थानिय चेतु सुनार, गुमानसिंह सुनार र देबेन्द्र रोकाले जग्गादान गरेका थिए । रु. १ करोड ८३ लाख रुपैँयाको लागतमा भवन निर्माणको काम शुरु भएको गाउपालिकाका सुचना अधिकारी भिम भण्डारीले जानकारी दिनुभयो ।


भवन निर्माणको जिम्मा प्रकृति÷निसान निर्माण कम्पनीले लिएको छ । यसैबिच भवनको मंगलबार शिलन्यास गरिएको छ । गाउपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत चिन्तामणी रेग्मीले भवनको शिलन्यास गर्नुभएको हो । सो अबशरमा उहाँले तोकिएको समयमा गुणस्तरीय काम गर्न निर्माण कम्पनीलाई निर्देशन दिनुभएको छ ।


पछिल्लो समय सिद्धकुमाख गाउपालिकाले भौतिक संरचना निर्माणलाई प्राथामिकता दिएको छ । अहिले गाउपालिकाको भवन र ३ नम्बर वडा कार्यालयको भवन निर्माण कार्य जारी रहेको छ । यस्तै वडा नम्बर २ को भवन निर्माणको प्रक्रियामा रहेको छ भने अन्य वडा कार्यालयहरु पूराना भौतिक संरचनाहरु बाट नै सञ्चालन भैरहेका छन् ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu