सल्यानमा ३ वटा सामुदायीक वनले एक सय घुरधुरीलाई ग्यास चुलाे वितरण गरे

   
त्रिवेणी अनलाइन
२ कार्तिक २०७६, शनिबार ०९:४७ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

करिश्मा गिरी/ कार्तिक २, सल्यान ।  सल्यानमा ३ वटा सामुदायीक वनले एक सय घरधुरीलाई ग्यास चुलाे वितरण गरेका छन् । जिल्लाको शारदा नगरपालिका १३ मा रहेका जामुने बिसौनी सामुदायीक वन उपभोक्ता समिती, फुलबारी सामुदायीक वन उपभोक्ता समिती र साल्नेटा सामुदायीक वन उपभोक्ता समितीले आफ्नो वन उपभोक गर्ने सदस्यलाई प्रतिघर एक-एकका दरले निशुल्क ग्यास चुलाे वितरण गरेका हुन् ।

शुक्रबार शारदा नगर उपप्रमुख सावित्रा बस्नेतको प्रमुख आतिथ्यतामा एक कार्यक्रमबा बीच ग्यास चुलाे वितरण गरिएको हो । कार्यक्रममा शारदा नगर कार्यपालिका सदस्य हिमा घर्ति, वडा सदस्यहरु नेब बहादुर डाँगी, पुष्पा नेपाली, नेपाली काँग्रेस शारदा नगर सभापति सचेत शाह, खुसल राज शर्मा, नवराज शर्मा लगाएतको सशभागीता रहेको थियो ।

कार्यक्रममा वन उपभोक्ता समुहका पुर्व अध्यक्षहरुलाई सम्मान गरिएको थियो । सिप बहादुर बुढाथोकीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको संचालन निम बहादुर बुढाथोकीले गरेका थिए ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu