सिम्ता गाउँपालिकामा अति विपन्न परिवारलाई साेलार सेट वितरण

   
त्रिवेणी अनलाइन
३१ भाद्र २०७६, मंगलवार १६:३२ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

दुर्गा वि सि/ भाद्र, ३१

सुर्खेतको सिम्ता गाउँपालिका वडा ६ मा विपन्नता परिवारलाई साेलार सेट वितरण गरिएको छ । अती विपन्न भएका घर परिवारकाे एकिन गरि वडाले साेलार वितरण गरेकाे छ । वडा ६ निवासि सीता वादि,कविता महर,तारा कामी,गृम वहादुर वि क,लिलमा वादि,हिमवहादुर वुढा र गाेमा देवि वादि गरि १६ जनालाई अाज नै एक कार्यक्रमका विच ५१ वाटकाे साेलार वितरण गरिएको छ । वडा नं ६ का वडा अध्यक्ष राजेन्द्र सिंह, प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत जनक वहादुर हमाल, अन्य जनप्रतिनिधि र कर्मचारीको उपस्थितिमा साेलार वितरण कार्यक्रम अायाेजना गरिएको थियाे ।

त्यसै गरि गरिविकाे रेखामुनि रहेका अति विपन्नता परिवारकाे नामङकन तथा रेखाङकन गरि गाउँपालिकाका प्रत्येक वडामा १० सेटका दरले ९६ सेट साेलार वितरण भएको गाउँपालिका अध्यक्ष कविन्द्र कुमार के सि ले जानकारी दिनु भएको छ । सिम्तामा गरिविकाे रेखामुनि रहेका नागरिकलाई यसरी नै उनिहरुकाे जीवन पद्धति परिवर्तन गर्ने गाउँपालिकाकाे प्रमुख लक्ष्य अनुरुप याे काम गरिए वताएकाे छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu