‘साहो’को आक्रामक कमाई, प्रभाषको क्रेज बलिउडमा पनि देखियो

   
त्रिवेणी अनलाइन
१७ भाद्र २०७६, मंगलवार ०८:३० मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

निकै नै खराब प्रतिक्रिया पाएको साउथका सुपरस्टार प्रभाष अभिनित चलचित्र ‘साहो’ले बक्स अफिसमा सुरुवाती तिन दिनमा उत्कृष्ट कमाई गरेको छ । चलचित्रको व्यापारिक आँकडाले पनि बलिउडमा समेत प्रभाषको क्रेज बढेको विश्लेषण गरिएको छ ।

साउथमा मात्र सिमित प्रभाषको क्रेजलाई ‘बाहुवली’ले विश्वभर पुर्याएको थियो । हिन्दी भाषामा समेत डब गरिएको यो चलचित्रले ३ दिनमा करिब ८० करोडको कमाई गरेको छ । ‘साहो’ले शुक्रबार २४ करोड, शनिबार २५ करोड र आइतबार २९ करोड माथिको व्यापार गरेको छ । तिन दिनमा चलचित्रले हिन्दी भाषामा ७९ करोडको कमाई गरेको छ ।

समिक्षा निकै नै खराब आएपनि प्रभाषको क्रेजकै कारण इनिसियल रुपमा चलचित्र आक्रामक देखिएको हो । चलचित्रमा नायिका श्रद्धा कपुरको पनि मुख्य भूमिका छ । तर, चलचित्र लामो रेशको घोडा बन्ने संभावना भने छैन । किनकी, खराब समिक्षाका कारण चलचित्रलाई दोहोर्याएर दर्शकले हेर्ने संभावना कम छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu