विप्लब नेकपाको ब्यानर छापेको आरोपमा सल्यानमा एक व्यापारी पक्राउ

   
त्रिवेणी अनलाइन
३ भाद्र २०७६, मंगलवार २०:५३ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

३ भदौ सल्यान :

सल्यानमा नेत्रबिक्रम चन्द (विप्लव) नेकपाको व्यानर छापेको आरोपमा एक व्यापारी पक्राउ परेका छन। जिल्लाको शारदा नगरपालिका १ श्रीनगरमा केसी डिजिटल आर्ट संचालन गरेर व्यापार गर्दै आएका हरी केसीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो।

सरकारले प्रतिबन्ध लगाएको बिप्लब समुहलाई केहिदिन अगाडि खैराबाङ मन्दिरको जग्गा कब्जा गरेको ब्यानर छापेर सहयोग गरेको भन्दै केसिलाई शोमबार श्रीनगरबाट प्रहरीले पक्राउ गरेको बताएको छ। सल्यानका प्रहरी प्रमुख डिएसपी बिरेन्द्र बहादुर शाहीले अनुसन्धानका लागि केसिलाई पक्राउ गरिएको बताएका छन । बिप्लब समुहलाई सरकारले प्रतिबन्ध लगाएको थाहा हुदाहुदै अपराधिक क्रियाकलापमा चाहिने सामाग्री निर्माण तथा छपाई गर्छ भने त्यो अनुसन्धानको दायरामा आउने हुनाले केसिलाई अनुसन्धानको लागि पक्राउ गरिएको उनले बताए।

कुनैपनी व्यवसायीले ब्यापार व्यावसाय गर्न पाउने तर  व्यवसायको आडमा राज्यको कानुन विरोधी गतिविधि गर्न नपाउने उनले बताएका छन। बिप्लब समुहले केहिदिन अगाडि छत्रेश्वरि गाउपालिका ६ लान्तीमा रहेको खैराबाङ मन्दिरको ६ रोपनी जग्गा झन्डा र ब्यानर गाडेर कब्जा गरेको हो।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu