त्रिवेणीमा कृष्ण जन्माष्टमीको दिन विशेष कार्यक्रम हुदै

   
त्रिवेणी अनलाइन
३१ श्रावण २०७६, शुक्रबार ०९:०३ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यानको त्रिवेणी गाउपालिका ६ लुहाम स्थित त्रिवेणी धाममा कृष्ण जन्माष्टमीको अबसर पारेर मन्दिर ब्यबस्थापन समितिले विशेष कार्यक्रमको आयोजना गरिएको छ। भाद्र कृष्णाष्टमी, भगवान कृष्णको जन्म भएको सम्झना गर्दै कृष्ण जन्माष्टमी मा हरेक बर्ष यो पर्व मनाउने गरेको समितिका अध्यक्ष हिम राज ओलिले जानकारी गराउनु भयो । ज्ञानयोग, भक्तियोग र कर्मयोगका प्रणेता कृष्णको पूजाआज गरी यो पर्व मनाउने गरिन्छ । यस बर्ष कृष्ण जन्माष्टमीको दिन लाखे नाच, भजन कृतन, दोहोरी भजन, राधाकृष्ण रथयात्रा ( लुहाम बजार परिक्रमा) तथा बिभिन्न झाकी जुलुस निकालिने प्रभात कुमार श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । साथै कार्यक्रमा उपस्थीतिको लागी सम्पुर्ण भक्तजनहरुमा आमन्त्रण गरिएको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu