कुमाख उज्यालो बनाउन जनप्रतिनिधि अभियानमा, अवको २ बर्षमा भित्रमा सबै वडामा पुग्ने

   
त्रिवेणी अनलाइन
१४ श्रावण २०७६, मंगलवार १०:१४ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

उज्यालो कुमाख बनाउने अभियानमा लागेको कुमाख गाउँपालिकाले अार्थिक वर्ष २०७७/०७८ सम्म सबै वडासम्म विद्युत लिइसक्ने जनाएको छ । काम थालेको २ बर्ष नहुदै गाउँपालिकाको केन्द्रमा विद्युत लिइसकेको गाउँपालिकाले संघ, प्रदेश र पालिकाको छुट्टाछुट्टै लगानीमा विद्युतिकरणको काम गरिरहेको छ ।
गाउपालिका अध्यक्ष दिलमाया बुढामगरले संघिय सरकारको लगानीमा कालागाउको बस्नेतज्युला देखि त्वालदारी, वाल्य, झारकाँडा हुदै नेटा तिमिलकाँडाका लागि १ करोड २० लाख रकम छुट्याइएको बताइन । त्यहाँ २२० वटा पोल लाग्नेछन । 
त्यस्तै त्यति नै रकम माैलाहाले देखि ६ नं वडा कार्यालय र त्रिवेणीबाट ३ नं वडा कार्यालय सम्मका लागि लगानी गरिएको छ । जहाँ २ सय ६१ थान पोल लाग्नेछन । 
यता चारपानी देखि मैालाहालेका लागी २० लाखमा ३८ वटा पाेल र चाेरपानी जिमाली वडा कार्यालय हुदै राम्रीसम्म ५२ लाख ५० हजारमा ६२ थान पाेल लाग्नेछन । वडा नं १ र वडा नं ४ गाउँपालिकाको बजेटबाट विद्युतिकरण गराउदै अाएको गाउँपालिकाले २ नं वडामा विद्युतिकरणका लागि प्रदेश सरकार समक्ष माग गरेको उनले जानकारी दिइन । 
अध्यक्ष दिलमायाले उत्साहित भएर काम भैरहेको सामाजिक संजालमा सेयर गरेपछि धेरै व्यक्तीले बधाई तथा शुभकामना दिएका छन । युवा नेता रमेश मल्लले अबको २ बर्षमा सबै गाउँ उज्यालो बनाउनुपर्छ है दिदि भन्दै होस्टेमा हैसे गरिन्छ भन्ने कमेन्ट राखेका छन । त्यसको जवाफमा अध्यक्षले  तपाई अनि हामी कुमाखबासीहरूको साझा प्रयासमा विषेश त हजुरको हरपहलको मेहनत र अथक संघर्षबाट यो कार्य सुसम्पन हुनेछ र गराउनेछाै भनेर सबैले काम गरेको जवाफ दिएकी छन । 
अध्यक्षले सामाजिक संजालमा काम भैरहेको राखेपछि कसैले हाम्रो गाउँमा कहिले हुन्छ प्रश्न दिएका छन भने धेरैले राम्रो काम भन्दै बधाइ दिएका छन ।   

अनलाइन तहल्का 

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu