सडक सुरक्षा तथा लागु औषध दुब्र्यसनि बिरुद्ध चनचेतनामुलक कार्यक्रम सम्पन्न ।

   
त्रिवेणी अनलाइन
१ आश्विन २०७९, शनिबार १०:१० मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

जिल्ला प्रहरी कार्यालय र ट्राफिक प्रहरी कार्यालय सल्यानले सडक सुरक्षा, विद्यालय सचेतना कार्यक्रम र लागु औषध दुब्र्यसनि बिरुद्धको जनचेतनामुलक कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । बढ्दै गरेको सडक दुर्घटना न्युनिकरण तथा बिद्यार्थीहरु दुब्र्यसनिमा नपरुन भन्ने उदेश्यले जिल्लाको छत्रेश्वरी गाउँपालिकाको त्रिभुवन जनता माबि भोटेचौरमा अध्ययनरत ८० विद्यार्थीहरु तथा शिक्षकहरुको उपस्थीती रहेको थियो ।

No description available.

कार्यक्रममा प्रमुख जिल्ला अधिकारी विपिन आचार्य, जिल्ला प्रहरी कार्यलय सल्यानका प्रमुख प्रहरी नायव उपरीक्षक दामोदर केसी, ट्राफिक प्रहरी कार्यालयका प्रमुख प्रहरी नायव निरीक्षक सरद चौधरीको उपस्थीतीमा उक्त कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

No description available.No description available.

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu