सल्यान त्रिबेणीका १ सय १ किसानहरुलाई ४ लाख ९९ हजार अनुदान वितरण

   
त्रिवेणी अनलाइन
२४ असार २०७८, बिहीबार १७:३३ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

कृषकको उत्पादन गाउँपालिकाको अनुदान कार्यक्रम अन्तर्गत सल्यानको त्रिबेणी गाउपालिकाले १ सय १ किसानहरुलाई अनुदान वितरण गरेको छ । गाउँपालिका भित्र दुध, खसीबोका र अन्डा उत्पादन गर्ने कृषकहरुलाई बिहीवार अनुदान वितरण गरिएको हो । कृषकले गरेको उत्पादनको बजारीकरण गर्ने, प्रतिइकाई उत्पादनको आधारमा अनुदान प्रदान गर्ने, उनीहरुलाई प्रोत्साहन गर्ने, रोजगारी प्रदान गर्ने र कृषकको जीवनस्तरमा सुधार ल्याउने उद्धेश्यले अनुदान वितरण गरिएको गाउपालिकाले जनाएको छ ।

यस अन्र्तगत यस बर्ष गाउपालिका भित्रका कृषकहरुलाई ४ लाख ९९ हजार रुपैँया अनुदान वितरण गरिएको छ । जसमा दुध उत्पादन गर्ने १३ जना कृषकहरुलाई २ लाख ९ हजार ५ सय रुपैयाँ, खसीबोका उत्पादन गर्ने ८९ जना कृषकहरुलाई २ लाख ६९ हजार ५ सय रुपैयाँ र अन्डा उत्पादन गर्ने १ जना कृषकलाई २० हजार रुपैया गरि जम्मा ४ लाख ९९ हजार रुपैँया वितरण गरिएको गाउपालिकाको पशु सेवा शाखा प्रमुख बसन्त रावतले जानकारी दिनुभयो ।

अनुदान वितरण कार्यक्रममा गाउँपालिका अध्यक्ष मान बहादुर डाँगी, उपाध्यक्ष करुणा खड्का, वडा नम्बर ४ का वडाअध्यक्ष छबिराज शर्मा लगाएतको सहभागिता रहेको थियो । गाउपालिकाले कृषकको उत्पादनका आधारमा अनुदान दिन थालेपछि किसान उत्साहित भएका छन् ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu