दार्मा गाउँपालिकाले ल्यायो ३९ करोडको बजेट

   
त्रिवेणी अनलाइन
११ असार २०७८, शुक्रबार ०८:०३ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

प्रकाश शर्मा 

दार्मा गाउँपालिका सल्यानले  ३९करोड ७०लाख ४० हजार रकम विनियोजन गरेको छ  । बिहीबार  नवौं गाउँसभामा  ३९ करोड बढीको बजेट वियोजित गरिएको हो ।दार्मा गाउँपालिका उपाध्यक्ष  टीका शर्माद्धारा प्रस्तुत बजेटमा  स्वास्थ्य, उत्पादन  र  रोजगारलाई प्राथमिकतामा राखिएको छ  ।

पशु पालनमा ३४ लाख ,कृषि मा ४५ लाख , खेलकुदमा ६ लाख , प्रधानमन्त्री तथा मुख्यमन्त्री  रोजगार कार्यक्रममा ६ करोड ८६ लाख २६ हजार , उद्यम बिकास प्रबर्द्धन तर्फ  ३१ लाख , गाउपालिका प्रशासन भबन निर्माणका  लागि ७ करोड १० लाख , सडकमा ४ करोड १४ लाख ,  महिला, दलित ,बालबालिकामा १० लाख,   छोरि सुरक्षा कार्यक्रममा १७ लाख  बजेट विनियोजन गरिएको छ ।

यस्तै   १५ शैय्या हस्पिटल  निमार्णका लागि १८ करोड,  स्वास्थ्यमा३ करोड २६ लाख  रकम विनियोजित गरियको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu