त्रिबेणी गाउँपालिकाद्धारा ४४ करोड बढीको बजेट सार्वजनिक

   
त्रिवेणी अनलाइन
११ असार २०७८, शुक्रबार ०७:५८ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यानको त्रिबेणी गाउँपाउपालिकाले निति, कार्यक्रम र बजेट सार्वजनिक गरेको छ । त्रिबेणी गाउँपालिका उपाध्यक्ष करुणा खड्काले ४४ करोड बढीको बजेट गाउसभामा प्रस्तुत गर्नुभएको छ । आगामी आर्थिक बर्ष २०७८।०७९ को लागि उहाँले ४४ करोड २० लाख २४ हजार रुपैँया बराबरको वजेट सार्वजनिक गर्नुभएको हो ।

यस गाउपालिकाले नयाँ भेरियन्ट सहितको कोभिड १९ महामारी रोकथाम, नियन्त्रण, प्रतिकार्य र उपचारको व्यवस्थालाई पहिलो प्राथमिकता दिएको बताएको छ । गाउपालिका अध्यक्ष मान बहादुर डाँगीले उत्पादन र रोजगारीलाई प्राथामिकता दिदैँ स्वास्थ्य, शिक्षा, खानेपानी, सडक, बिद्युक्त लगाएतका पुर्वाधार बिकासलाई पनि समाबेश गरेर बजेट विनियोजन गरिएको जानकारी दिनुभयो ।

 

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu