सल्यानका ट्राफिक प्रहरी पोष्टहरुमा यात्रु सहायता कक्ष स्थापना

   
त्रिवेणी अनलाइन
२१ आश्विन २०७७, बुधबार १७:३६ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यानमा यात्रु सहायता कक्ष स्थापना गरिएको छ । नजिकिदै गरेको वडा दशै, दिपावली तथा छठ पर्वको अवसरमा हुने यात्रु बर्गहरुको चापलाई व्यवस्थित गर्न सिमा नाकाहरुमा यात्रुहरु माथि दुर्ब्यवहार हुन नदिनको लागि यात्रु सहायता कक्ष स्थापना गरिएको हो । यात्रुहरुलाई आवत जावतमा सहज वातावरण मिलाउन,सार्वजनिक यातायातका सवारीहरुमा यात्रुहरुलाई हुन सक्ने हैरानी, बढी भाडा अशुली तथा असहजता व्यवस्थापन गर्न र सुरक्षित यात्रा गराउनको लागी सल्यान जिल्ला शारदा नगरपालिका वडा नं १ श्रीनगर बसपार्कमा यात्रु सहायता कक्ष स्थापना गरिएको हो । यात्रु सहायता कक्ष स्थापना गरि जिल्ला ट्राफिक कार्यालय सल्यानका प्रमुख प्रहरी सहायक निरीक्षक सन्दीप बि क र शीतलपाटि ईलाका प्रहरी कार्यालय श्रीनगरका प्रहरी नायब निरीक्षक दत बहादुर मल्ल बाट विधिवत रुपमा यात्रु सहायता कक्ष संचालन गरिएको छ ।

No description available.

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu