पहिलो पटक सल्यानका २५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टी

   
त्रिवेणी अनलाइन
१८ जेष्ठ २०७७, आईतवार १४:५४ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यान १८, जेष्ठ ।
सल्यानमा पहिलो पटक २५ जनामा कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ । कर्णाली प्रदेश अस्पतालको पशुपंक्षी रोगअन्वेषण प्रयोगशाला सुर्खेतमा भएको पिसिआर परिक्षणमा जिल्लाका २५ जनामा कोरोना पोजेटिभ देखिएको हो ।


कोरोना संक्रमितहरू सबै बन्गाड कुपिण्डे नगरपालिका रहेका छन् । जसमा वनगाड कुपिण्डे नगरपालिका वडा नम्बर १ का १९, २०, ४० र ६० वर्षका गरी ४ जना, वडा नम्वर २ का १९ वर्षिय १ जना, वडा नम्वर ३ का १७, २७, २७ र ३८ वर्षिय गरि ४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको हो । यस्तै वडा नम्वर ४ का १८, ३३ र ४४ वर्षका गरी ४ जना, वडा नम्वर ६ का ११, १६, १८, १९, २०, ३१, २१, २१, २५, २८, ३० र ३६ गरी १३ जना र वडा नम्वर ७ का ३८ वर्षिय १ जनामा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको छ ।

उनीहरू सवै पुरूष हुन भने सवैको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य छ । उनीहरू सवै भारतबाट आएका हुन । भारतबाट आएका मध्ये ३ सय ९३ जनाको पिसिआर जाँचको लागी स्वाव संकलन गरी पठाएकोमा २५ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो ।

यसैबिच सल्यानका ती कोरोना संक्रमितहरुको पुरा वितरण आउन बाँकी रहेको प्रमुख जिल्ला अधिकारी शिवराम पोखरेलले जानकारी दिनुभयो । आज उनीहरु सबैको विवरण आउने र उनीहरुलाई जिल्ला अस्पताल सल्यानको आइसोलेशनमा राखिने छ भने बाँकीलाई सुर्खेतको कालागाँउ पठाइने छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu