हावाहुरीकाले उडायो सल्यानको बन्गाडमा बिद्यालय र स्वास्थ्य चौकीको छाना

   
त्रिवेणी अनलाइन
२९ बैशाख २०७७, सोमबार २०:०० मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यान २९, बैशाख ।
सल्यानको पश्चिम क्षेत्रमा चलेको हावाहुरीले विद्यालय, स्वास्थ्य चौकी र स्थानीयका घरका छाना उडाएको छ । आईतवार बेलुका चलेको हावाहुरीले बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका वडा ११ मा रहेको भेरी निमावि गराको ट्रस्ट भवनको छाना उडाएको छ भने वडा १२ को निगाल्चुलामा केही स्थानीयका खरका छाना भएका घर र स्वास्थ्य चौकीको जस्तापाता उडाएको छ । हावाहुरीका कारण १० लाख भन्दा वढी क्षती गरेको विद्यालयले जनाएको छ ।

असिना, पानी र हावाहुरीले निगाल्चुलाका केही भुभागमा तरकारी तथा फलफुलमा समेत क्षेती पुर्याएको वडा अध्यक्ष गोविन्द डाँगीले जानकारी दिनुभएको छ । हावाहुरीको क्षती एकिनको लागि बनगाड कुपिण्डे नगर उपप्रमुख मञ्जु यरी, योजना अधिकृत धर्मराज ढकाल, इन्जिनियर महेश देवकोटाको टोलीले हावाहुरी प्रभावित क्षेत्रको अनुगमण गर्नुभएको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu