कुमाख गाउँपालिकाद्धारा विपन्न परिवारलाई राहत वितरण

   
त्रिवेणी अनलाइन
१३ बैशाख २०७७, शनिबार ०८:३८ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यान १३, बैशाख ।
सल्यानको कुमाख गाउँपालिकाले विपन्न परिवारलाई राहत वितरण गरेको छ । कोरोना भाइरसको संक्रमण रोक्न भन्दै विगत एक महिनादेखि जारी लकडाउनका कारण दैनिक जीविकोपार्जनबाट प्रभावित समुदायलाई गाउँपालिकाले राहत वितरण गरेको हो । जस अन्र्तगत राहत वितरणको पहिलो चरण अन्र्तगत गाउँपालिकाका सात वटै वडामा राहत वितरण गरिएको गाउँपालिकाले जनाएको छ ।


गाउँपालिकाका अनुसार वडा नम्बर १ मा ४७ घरपरिवार, वडा नम्बर २ मा ४८, वडा नम्बर ३ मा ६९, वडा नम्बर ४ मा ६७, वडा नम्बर ५ मा ६१, वडा नम्बर ६ मा ५९ र वडा नम्वर ७ मा ४९ घरपरिवारलाई राहत वितरण गरिएको छ । गाउँपालिकाका सबै वडामा पुगेर राहत स्वरुप चामल, दाल, तेल, लगाएतका दैनिक उपभोग्य खाद्यान्न वितरण गरिएको गाउँपालिका अध्यक्ष दिलमाया बुढाले जानकारी दिनुभयो । राहत पाउनबाट छुटेका विपन्न परिवारलाई दोस्रो चरण राहत वितरण गरिने गाउपालिकाको भनाई छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu