सिन्धुपाल्चोकमा एकसय भन्दा बढीलाई कोरोनाको आशंका

   
त्रिवेणी अनलाइन
२९ माघ २०७६, बुधबार ११:५२ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

माघ २९, काठमाडौं । सिन्धुपाल्चोकको जुगल गाउँपालिकामा कोरोना भाइरससंग मिल्ने लक्षणले त्रास फैलाएको छ । उक्त गाउपालिकाको वडा नम्बर ३ गुम्बागाउँका एक सय भन्दा बढी स्थानीय रुधा खोकी र ज्वरोले थलिएका छन् ।

गुम्बा बस्तीका स्थानीयमा कोरोना भाइरसको लक्षणसँग मेल खाने संकेत देखिएको गाउँपालिका अध्यक्ष होमनारायण श्रेष्ठले जानकारी गराएका छन् । विगत दुई हप्तादेखि सामान्य रुधा खोकिले थलिएका उनीहरुको अवस्था गम्भीर रहेको उनले बताए । चेकजाँच नै नगरि यो नै हो भन्न सक्ने अवस्था नरहेको बताउदै उनले केहि विमारीको अवस्था उद्वार गर्न पनि नसकिने अवस्था भैसकेको समेत जानकारी गराए ।

बिरामीको संख्या बढेको र अवस्था गम्भीर बन्दै गएपछि विशेष टोली खटाइदिन जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय, सिन्धुपाल्चोक र वाग्मती प्रदेश सरकारलाई पत्र लेखे पठाई सकेकोे पनि उनले बताए । उनले मौसमी रुधाखोकी हुन सक्ने भन्दै विमारी घरलु उपचारमा लागेको तर लामो समय निको हुन नसकेपछि गाँउ नै सक्रमित भएको जानकारी गराए ।

एकै गाउँका स्थानीय बिरामी परेको उनको भनाई रहेको छ । गाउपाँलिका भित्र साना मेडिकलहरु मात्र भएकाले विमारीको परिक्षण हुन सकेको छैन् । गाउँपालिकामा विशेषज्ञ चिकित्सक भएको अस्पताल छैन ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu