कृष क्षेत्रीले ल्याए बजार तताउने गीत बेसी खेतमा धान पहेल्यै

   
त्रिवेणी अनलाइन
१८ माघ २०७६, शनिबार २१:११ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

१८ माघ सल्यान

सल्यानी गायक कृष क्षेत्रीले यतिबेला बेसी खेतमा बोलको बजार तताउने गीत बजारमा ल्याएका छन । सल्यानको कोटमौलामा जन्मिएर काठमाडौलाई कर्मथलो बनायर संघर्ष गर्दै आएका उनले यसअघि पनि धेरै चर्चित गितहरु बजारमा ल्यायर दर्शक तथा श्रोताहरुको मन जितिसकेका छन ।

बेसी खेतमा धान झुल्यो पहेल्यै, कुरकुरे बैश चडेछ मायालाई ” यो गितमा शब्द र लय उनको आफ्नै रहेको छ भने आवाजमा पुजा मगरले साथ दिएकी छन । गित उत्कृष्ट बनाउनको लागी तिलक शाही ठकुरीले कोरियोग्राफी गरेका छन भने गितको छायाकंन डेनिस खनाल र सम्पादन निराजन केसीले गरेका हुन । अभिनयमा पनि उनै कृष क्षेत्री र मिरा गुरुङ रहेका छन ।
गित निकै उत्कृष्ट बनेको छ हजुरहरुले यसरी हेर्न सक्नु हुनेछ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu