सल्यानमा मोटरसाईकल दुर्घटना परि १ जनाको मृत्यु

   
त्रिवेणी अनलाइन
१४ माघ २०७६, मंगलवार १९:३६ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यानमा मोटरसाईकल दुर्घटना हुदा एकजना शिक्षकको ज्यान गएको छ । जिल्लाको छत्रेश्वरि गाउँपालिका वडा नम्बर ६ स्थित कल्लेखोलामा रा ३ प ७००० नम्बरको मोटसाइकल दुर्घटना हुदा दार्मा गाउँपालिका १ रानिपानी घर भएका अन्दाजी ४४ वार्षिया शिक्षक टेक बहादुर केसिको ज्यान गएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानले जनाएको छ ।


नेपाल रास्ट्रीय माध्यामिक बिधालय दार्मा सल्यानमा अध्यापन गराईरहेका शिक्षक केसि दाङ तर्फ जाद ैगर्दा सोमबार अपराहन्न सवा ४ बजे दुर्घटना परेका थिए। घाईते केसिलाई उपचारको लागि जिल्ला अस्पताल सल्यानमा लगिएको केही समय पस्चातनै उनको ज्यान गएको प्रहरी बताएको छ । श्रीनगरबाट जयचौर जादै गरेको बसलाई उछिनेर अगाडि जाने क्रममा बसलाई देखि हड्बडाएर मोटरसाईकल अनियन्त्रित भैइ दुर्घटना भएको प्रहरिले जनाएको छ । घटनाबारे थप अनुसन्धान सुरु भएको र बस चालकलाई जयचौर प्रहरिले नियन्त्रणमा लिएको प्रहरी चौकी भोटेचौरले जनाएको छ । शिक्षक केसि नेपाल शिक्षक संघ दार्मा गाउँपालिकाका अध्यक्ष समेत हुन ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu