मुक्तिनाथ बिकास बैंक लुहाम शाखाद्वारा ५० हजार बराबरको खाद्यान्न सामाग्री हस्तान्तरण

   
त्रिवेणी अनलाइन
१ बैशाख २०७७, सोमबार १७:२६ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

उत्तर कुमार साहु ,बैशाख १ सल्यान
मुक्तिनाथ बिकास बैंक लुहाम शाखाले ५० हजार रुपैया बराबरको खाद्यान्न सामाग्री त्रिबेणी गाउँपालिकालाई हस्तान्तरण गरेको छ । सल्यानमा रहेको मुक्तीनाथ बिकास बैंकले कोरोना भाइरस महामारीको कारण नेपाल सरकारले लगाएको लगडाउनबाट प्रभावितहरुलाई खाद्यान्न सामाग्री हस्तान्तरण गरेको हो ।

आज लोटाउनेमा आयोजित एक कार्यक्रमका बिच मुक्तीनाथ बिकास बैंक लुहाम शाखाका प्रबन्धक सुदिन सिहंले हस्तान्तरण गरेका थिए, खाद्यान्न सामाग्री त्रिबेणी गाउपालिकाको तर्फबाट अध्यक्ष मान बहादुर डांगी र उपाध्यक्ष करुणा खड्काले संयुक्त रुपमा ग्रहण गरेका थिए ।

नेपालमा लगडाउन सुरु भएपछी दैनिक काम गरेर खाने बिपन्न वर्गहरुलाई दैनिकी चलाउले समस्या भएकाले खाद्यान्न सामाग्री वितरण गरिएको मुक्तीनाथ बैंक लुहाम शाखाका रेमन्त बुढाथोकीले जानकारी दिए । खाद्यान्न सामाग्रीमा चामल, दाल, तेल, नुन, चिनी, साबुन लागाएतका सामाग्रीहरु हस्तान्तरण गरिएको उनको भनाइ छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu