जिल्ला प्रहरी प्रमुख र जनप्रतिनिधिविच परिचयात्मक कार्यक्रम सम्पन्न

   
त्रिवेणी अनलाइन
२ आश्विन २०७६, बिहीबार १७:५४ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

दुर्गा वि सि / अाश्विन,२ सल्यानकाे पश्चिम क्षेत्र सल्लिवजारमा जिल्लामा भखरै अाउनु भएका प्रहरी प्रमुख ढकेन्द्र खतिवडाले सल्यान पश्चिमकाे शान्ति सुरक्षाको विषयमा जानकारी लिनु भएको छ।अाज ईलाका प्रहरी कार्यलय सल्लिवजारमा जनप्रतिनिधि,ुसुरक्षा कर्मी,स्थानीय व्यापारीहरु विच भएको परिचयात्मक कार्यक्रम भएको छ ।बनगाड कुपिण्डे नगर प्रमुख गाेविन्द कुमार पुनले सल्लिवजारमा रहेको इप्रकालाइ क श्रेणिकाे ईलाका नहुदा समस्या भएको जनाउनु भएको छ ।

दरवन्दि थप देखि लिएर हाल दरवन्दिमा रहेकाे प्रहरीले क्षेत्र धेरै हेर्नु परेकाले शान्ति सुरक्षामा कहिन कतै समस्या देखा परिरहेको जनाउनु भएको छ ।प्रहरी अधिकृत नहुदा अन्य कामकाजको क्षेत्रमा समेत असजिलो हुने गरेकाे उहाँको भनाइ छ ।जिल्ला प्रहरी प्रमुख खतिवडाले नगर प्रमुख कुरालाई माथिल्लो निकायमा रिपोर्टिङ गर्ने जनाउनु भएको छ ।साथै सल्लि इप्रकालाइ शान्ति सुरक्षाको विषयमा चनाखो हुन निर्देश समेत गर्नु भएको छ ।

सल्यान पश्चिम क्षेत्रकाे भुगाेल लगाएत विविध कुराकाे जानकारी लिन प्रहरी प्रमुख ढकेन्द्र खतिवडा अाज सल्लिवजार अाउनु भएको थियोे । कार्यक्रम नगर उप प्रमुख मञ्जु यरि,वडा अध्यक्ष शान्त कुमार यरि,माेमत राेका र प्रतिमल वुढाको उपस्थिति रहेको थियाे ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu