वसको छतबाट खस्दा यात्रु घाईते

   
त्रिवेणी अनलाइन
१४ भाद्र २०७६, शनिबार १७:३७ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

दुर्गा वि.सी./भाद्र,१४ सल्यानको सल्लीवजारबाट गर्चे तर्फ जाँदै गरेको ना ४ ख ६३८७ नं. को वसको छतबाट खसेर बन्गाड कुपिण्डे नगरपालीका ६ लाम्पाटाका वर्ष ३० तेज वहादुर थापा गम्घीर घाईते भएका छन् । थापा सल्ली रुकुम सडक खण्डेको आमखोली नजिकै वसको छतबाट खसेको इलाका प्रहरि कार्यालय सल्लीवजारका इन्चार्ज शुसिल रावलले जानकारि दिनु भएको छ । वससँगै चालकलाई इलाका प्रहरि कार्यालय सल्लीवजारले नियन्त्रणमा लगेको छ । घाईते थापाको स्थानीय संजीवनी सामुदायीक अस्पतालमा समान्य उपचार पछि कोहलपुर रिफर गरिएको छ । थापको टाउकोमा गम्भीर चोट लागेको वताएको छ । थापाले मदिरा सेवन गरेकाले छतमा नवस्न आग्रह गर्दा समेत अटेरी गरेको वसका कर्मचारिको भनाई छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu