लैङ्गिक हिंसा विरुद्दको १६ दिने अभियान अन्तरगत लोकगीत तथा लोक दोहोरी प्रतियोगिता कार्यक्रम

   
त्रिवेणी अनलाइन
२२ मंसिर २०८०, शुक्रबार १६:२४ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

लैङ्गिक हिंसा विरुद्दको १६ दिने अभियान अन्तरगत लोकगीत तथा लोक दोहोरी प्रतियोगिता कार्यक्रम आज यस त्रिवेणी गाउँपालिका वडा नं. ३ को कार्यालयमा सम्पन्न भएको छ । वडा नं. ३ का वडा अध्यक्ष कर्णदेव डाँगी ज्यूको अध्यक्षतामा सम्पन्न उक्त कार्यक्रमको प्रमुख अतिथिको रुपमा गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष सिता खड्का पुन, कार्यापालिका सदस्यहरु, वडा सदस्यहरु, गाउँपालिकाका कर्मचारीहरु, पत्रकार, स्थानीय बुद्दिजिवीहरु, लगायत विभिन्न महानुभवहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।
कार्यक्रम संचालन गाउँपालिकाका महिला, बालबालिका शाखा प्रमुख बसन्ता ओलीले गर्नुभएको थियो । जस अन्तरगत लोक दोहोरी प्रतियोगिता तर्फ प्रथम स्थानमा पैयाचौर समुह, द्धितिय स्थानमा महिला विकास समुह शितलनगर, तृतिय स्थानमा मा.वि. सरिकोट र सान्वत्ना स्थानमा काँरेबास आमा समुह रहेको थियो । कार्यक्रममा भाग लिई प्रथम ,दितिय र तृतित स्थान हासिल गर्ने समुहलाई प्रमाण पत्र र नगद सहित पुरस्कृत गरिएको हो ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu