इन्जा ग्रामीण पत्रकारिता पुरस्कारबाट सरिता चलाउने पुरस्कृत

   
त्रिवेणी अनलाइन
१८ फाल्गुन २०७९, बिहीबार १०:०४ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

नेपाली पत्रकारहरुको अन्तराष्ट्रिय सञ्जाल (इन्जा) ले यस वर्षको इन्जा ग्रामीण पत्रकारिता पुरस्कार सल्यानकी पत्रकार सरिता चलाउनेलाई प्रदान गरेको छ  । हरेक वर्ष प्रदान गर्दै आएको इन्जा ग्रामीण पत्रकारिता पुरस्कारबाट शक्रिय पत्रकार चलाउनेलाई प्रदान गरेको हो ।

२०७२ सालदेखि पत्रकारितामा प्रारम्भ गर्नु भएको चलाउने हाल कान्तिपुर टेलिभिजन, नेपाल समाचारपत्र दैैनिकमा कार्यरत हुनु हुन्छ । साथै  रेडियो शारदाको समाचार प्रमुख र सल्यान खबर डटकमको उपसम्पादक समेत हुनु हुन्छ । उहाँ नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा सल्यानको उपाध्यक्ष समेत हुनु हुन्छ ।

रोटरी क्लब र कर्णाली प्रदेश पत्रकारिता पुरस्कारबाट सम्मानित भइसक्नु भएकी चलाउनेले सामाजिक विषयसँगै ग्रामीण क्षेत्रका रिर्पोटिङलाई प्रभावकारी रुपमा अघि बढाउदै आइरहनु भएको छ । ग्रामीण क्षेत्रको विकृतिविरुद्ध र सुशासन एवम् विकासका लागि सशक्त कलम चलाउदै आइरहनु भएको छ । सल्यान जिल्लामा रहेर प्रभावकारी रुपमा पत्रकारिता गर्दै आउनु भएकी उहाँलाई इन्जाले ५० हजार रुपैयाँ सहित पुरस्कृत गरेको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu