हिरा डाँगी स्मृति आमन्त्रण कप फुटबल शुरु

   
त्रिवेणी अनलाइन
३ फाल्गुन २०७९, बुधबार १८:२९ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

लसीपुरको अरनिको मैदानमा मंगलबारदेखि दोस्रो हिरा डाँगी स्मृति कप आमन्त्रित फुटबल प्रतियोगिता शुरु भएको छ ।

हिरा डाँगी फाउण्डेसन तुलसीपुर–५ को आयोजनामा शुरु भएको प्रतियोगिताको उद्घाटन लुम्बिनी प्रदेशसभा सदस्य प्रचण्डविक्रम न्यौपानेले गर्नुभएको हो । उद्घाटन कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रदेशसभा सदस्य न्यौपानेले राष्ट्रको शान र गौरवलाई उच्च राख्न खेलकुद महत्वपूर्ण हुने बताउनुभयो । देशलाई चिनाउने माध्यम खेलकुद भए पनि राज्यले हेर्ने र बुझ्ने दृष्टिकोण फराकिलो हुन नसकेको न्यौपानेले बताउनुभयो ।

फाउण्डेसनका अध्यक्ष पोखरसिंह डाँगीको अध्यक्षतामा भएको उद्घाटन कार्यक्रममा फाउण्डेसनका संरक्षक मानबहादुर डाँगी, फुटबल संघ दाङका अध्यक्ष सञ्जात धिताल, युवा परिषद दाङका अध्यक्ष ऋषिराज लहरे (अरुण) ले बोल्नुभएको थियो । फाउन्डेसनका सचिव केशव चौधरी मिग्माको स्वागत मन्तव्यबाट शुरु भएको कार्यक्रमको सञ्चालन फाउण्डेसनका सल्लाहकार लक्ष्मण बस्नेतले गर्नुभएको थियो ।

प्रतियोगिताका विजेताले नगद एक लाख ५१ हजार, उपविजेताले नगद ७५ हजार पाँच सय पाउनेछन् । त्यस्तै प्रतियोगिता अवधिभर सर्वोत्कृष्ट खेल प्रदर्शन गर्ने सर्वाेउत्कृट खेलाडी, उत्कृष्ट गोलकिपर र सर्वाधिक गोलकर्ताले जनही तीन हजार पाउनेछन् ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu