सल्यानमा मन्दिर भित्र लगी ८ वर्षीय भान्जको हत्या

   
त्रिवेणी अनलाइन
२ माघ २०७९, सोमबार ११:४७ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यानमा धारिलो हतियार प्रयोग गरी ८ वर्षीय बालकको हत्या भएको छ । जिल्लाको बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका १० माझकाँडाका ३४ वर्षीय डम्बर पुरीले आफ्नै भान्जा  ८ वर्षीय भिजन घर्तीको धारिलो हतियार (हसिँया) प्रयोग गरी हत्या गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानले जनाएको छ ।

आइतबार दिउँसो पुरीले  आफ्नै घर  आगनमा रहेको मन्दिर भित्र लगी बालकको हत्या गरेको स्थानीय थाहा पाएपछि स्थानीयले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । हत्या गर्ने पुरीलाई नियन्त्रणमा लिइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानका सूचना अधिकारी गोपाल प्रसाद श्रेष्ठले जानकारी दिनु भयो ।

स्थानीयले भने पुरी मानसिक रुपमा ठिक नभएको र विगत केही महिना देखि औषधी सेवन गरी रहेको जनाएका छन् । पुरीको मानसिक अवस्था ठिक भएनभएको उनको स्वास्थ्य परीक्षण पछि मात्र थाहा हुने श्रेष्ठको भनाई छ । बालकको शव मन्दिर भित्र जमिन मुनी गाडेको अवस्थामा फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu