सल्यानमा ट्याक्टर दुर्घटना हुदा १ जनाको मृत्यु, एक जना घाईते

   
त्रिवेणी अनलाइन
२५ असार २०७७, बिहीबार ०९:३६ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

२५ असार, सल्यान :

सल्यानकाे दार्मा गाउँपालिका ४ सरसुखोलामा ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा एकजनाकाे घटनास्थलमै ज्यान गएकाे छ भने अर्का एकजना गम्भीर घाइते भएका छन् । बिहिवार बिहान कुमाख गाउँपालिका ५ नेटाबाट रुकुम चौरजहरी जाँदै गरेकाे रा १ त ४३८७ नम्बरको ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा ट्याक्टर धनी कुमाख ५ झारकाँडाका तिलक थापाकाे मृत्यु भएकाे हाे ।

दुर्घटनामा परि साेही ठाउँका सहचालक गम्भीर घाइते भएका छन् । गाडी धनीले ट्याक्टर भर्खर मात्र चलाउँदै गरेकाे र राती चलाएकाेले निद्राले च्यापेकाे हुँदा दुर्घटना भएकाे बुझिएकाे छ ।घटना स्थलमा भर्खरै इप्रका रागेचाैर र दार्माबाट प्रहरी टाेली पुगेकाे छ ।घटनाबारे थप बिवरण आउन बाकी रहेको छ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu