दाङ–सल्यान सिमा नाकामा सुरक्षाकर्मी र स्थानिय यूवा परिचालन

   
त्रिवेणी अनलाइन
७ जेष्ठ २०७७, बुधबार २१:१२ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

कोरोना भाइरस कोभिड १९ को संक्रमण बढ्दै गएको बेला सल्यान भित्रिने नाकामा थप कडाई गरिएको छ । प्रदेश नम्बर पाँचमा पर्ने दाङ सहितका बिभिन्न जिल्लाहरुमा कोरोना भाइरसको संक्रमण बढ्दै गएकाले सल्यान भित्रिने बिभिन्न नाकाहरुमा थप कडाई गरिएको छ ।

मान्छेहरुको ओहोरदोहार गर्दा कोरोना भाइरस संक्रमण फैलने सम्भावना बढी भएकाले सबै नाकाहरुमा थप सुरक्षाकर्मी सहित कडाई गरिएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी शिवराम पोखरेलले जानकारी दिनुभयो । उहाँले नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी र नेपाली सेना परिचालन गरेर सबै नाकाहरुमा थप कडाई गरिएको जानकारी दिनुभएको छ । ‘हामीले सबै नाकाहरु बन्द गरेका छौँ’ उहाँले भन्नुभयो ।

सुरक्षा निकाय सँगै अहिले स्थानिय यूवाहरु समेत सिमा नाकामा कडाईका लागी परिचालन भएका छन् । सुरक्षा निकायहरुको सँगै स्वयम्सेवी रुपमा काम गर्नको लागी सिमा नाकामा खटिएको त्रिबेणी गाउपालिकाका समाजसेबी डिल्ली राज खड्काले बताउनुभयो । अहिले गोगने गैरीकटेरीका यूवाहरु दाङ सल्यानको सिमा क्षेत्र गैरीकटेरी डाँडा, करेलेचौर, कालापोखरा, हासेपोखरा सिमा नाकामा खटिएको उहाँले जानकारी दिनुभयो ।

बिशेषतः काफल खान दाङबाट सल्यान आउनेहरु धेरै भएको स्थानियको भनाई छ । कोरोना भाइरसको रोकथाम तथा नियन्त्रणको लागी सरकारले जारी गरेको लकडाउनको उलंघन गर्दै अहिले दैनिक ३ सय जना मान्छेहरु काफल खान लगाएतका कामले सल्यान प्रवेशका लागी आउने गरेका छन् । उनीहरु सबैलाई सम्झाई बुझाई गर्दै दाङ फिर्ता गर्दै आईएको छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu