मन्त्री ज्वालाद्धारा सल्यान अस्पताललाई स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण

   
त्रिवेणी अनलाइन
२७ बैशाख २०७७, शनिबार २३:२१ मा
[Sassy_Social_Share total_shares="ON"]

सल्यान २७, बैशाख ।
कर्णाली प्रदेश सरकारका आर्थिक मामिला तथा योजना मन्त्री प्रकाश ज्वालाले जिल्ला अस्पताल सल्यानलाई अत्याबश्यक स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गर्नुभएको छ । कोरोना भाइरस कोभिड १९ नियन्त्रण तथा रोकथाममा सहयोग पु¥याउने उद्धेश्यले आज शनीवार मन्त्री ज्वालाले स्वास्थ्य सेवा कार्यालय सल्यानका प्रमुख डा। अर्जुन कुमार बुढालाई स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।

जसमा पिपिई सेट ४० थान, फेस शिल्ड ४० थान, थर्मल गन २ थान, थर्मामिटर १० थान र एन ९५ मास्क २४ थान रहेका छन् । जिल्ला अस्पतालका साथै आवश्यकता अनुसार प्राथामिक स्वास्थ्य केन्द्रहरु तथा पालिकास्थित स्वास्थ्य संस्थाहरुलाई समेत उपलब्ध गराउने गरी जिल्ला अस्पताल सल्यानलाई स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको हो ।

कोरोना भाइरसको जोखिमबाट नागरिकलाई सुरक्षित राख्न स्वास्थ्य सामाग्रीको आबश्यकता पर्ने भएकाले सो आबश्यतालाई थोरै भएपनि सम्बोधन गर्नका लागी केही अत्याबश्यकिय स्वास्थ्य सामाग्री सल्यान अस्पताललाई उपलब्ध गराईएको मन्त्री ज्वालाको भनाई छ ।

तपाइँको प्रतिक्रिया

हाम्रो टीम


प्रबन्धक
उत्तर कुमार साहु
सम्पादक
गणेश चन्द

हाम्रो सामाजिक संजाल


हाम्रो बारेमा


  शारदा नगरपालिका १ श्रीनगर सल्यान

 9868285255 , 9845578104, 9810803688

 onlinetribeni@gmail.com

 info@tribenionline.com

Copyright © २०१९ - २०२१ TribeniOnline.com | सर्वाधिकार सुरक्षित
Developed By : WebBisu